plan3

Контрольна для батьків – 2

Posted on Posted in Будні

Шановні батьки, ми сподіваємося, що після минулої контрольної, ви зробили роботу над помилками. І на сьогодні повністю обізнані, які ж заняття пройшли протягом минулого тижня у Ваших малюків.

Перевірте себе, ось Вам розповідь про одне заняття в 5 дошкільних групах нашого садочка.

Діти із групи №8, на чолі зі своїм вихователем Іриною Іванівною, на занятті із зображувальної діяльності малювали будиночки. Спочатку вони обговорили, які бувають будинки, для чого вони потрібні, а потім кожна дитина малювала свій. А який будинок намалював Ваш малюк, Ви, звичайно, знаєте!

Дітвора із групи №2 зі своєю Іриною Борисівною гралися з листочками, вони на них дмухали, вони з ними кружляли, казали їм лагідні слова. А ще на занятті діти вивчили нове слово. Знаєте яке? Запитайте у дітей.

Старші вихованці з групи №4 з Юлією Володимирівною малювали осінній листочок. Діти спочатку обвели контур справжнього листя, а потім подарували йому кольори. А який листочок малював Ваш малюк, знаєте?

  Діти з групи №9, разом з Анастасією Ігорівною, на занятті з аплікації виготовили осінні листівки. Кожна дитина створювала свою авторську листівку, справжній hand made.

А ось вихованці групи №3 під час заняття з математики, допомагали лісовим звірятам із заготівлями на зиму. А Ви знали, що Ваша малеча вже вправно рахує до 5? А потім, разом із Христиною Валеріївною, вони працювали в спеціальних математичних зошитах.

Цікавий був тиждень. Цього тижня контрольної не буде, адже ми готуємося до осінніх свят, до виставки, а ще попереду в нас моніторинг.

Не втрачайте цікавості до життя своїх малюків в садочку, попереду ще дуже багато цікавого!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *