images

Контрольна для батьків

Posted on Posted in Будні

Шановні батьки, згадайте, які питання Ви задаєте своїй дитині після цілого дня її перебування в дитячому садочку? Згадали? Про які заняття, Ваші малюки розповідають із захопленням, які завдання видалися їм складними, які вірші вони запам’ятали, в які ігри грали? Перевірте себе, ось Вам розповідь про одне заняття в кожній дошкільній групі нашого садочка.

Діти із груп №8 “Бджілка”, на чолі зі своїм вихователем Іриною Іванівною, на занятті з математики вчили, чим відрізняється куля від куба, шукали в групі предмети, схожі на круг, працювали в зошитах. А яке завдання вони виконували в зошиті, Ви, звичайно, знаєте!

Малюки із групи №2 “Усмішка” зі своєю Іриною Борисівною допомагали білочці зібрати горішки на зиму, і так вийшло, що взяли вони кожен по-одному, а у білочки вийшло багато. А ще вони каталися на потязі, щось шукали в групі. А що? Дізнайтеся у дітей.

Старші вихованці з групи №4 “Веселун” з Тетяною Борисівною слухали вірші про осінь, ділилися своїми враженнями, настроєм, емоціями. Це неймовірно цікаво слухати, як дитина висловлює свої думки про вірш. А які вірші, діти вже Вам розповіли?

  Ще одна старша група працювала руками. Діти з групи №9 “Ведмедик”, разом з Анастасією Ігорівною, висаджували цибулю, при чому три різні сорти. А для чого їм цибуля, напевно дітвора вже Вам розказала?

Маленькі «дзвіночки» із групи №6 “Дзвіночки” і Яна Олександрівна зустрічали в гостях ведмедика, який розгубив шишки. Наші малята швиденько їх позбирали та запам’ятали, що таке «один» і «багато». А ще вони ділили грибочки, для чого, запитайте у малюків?

Дітвора з групи №7 “Казка”, разом із Галиною Анатоліївною, відправилися у подорож до красуні Осені, вони відвідали птахів, розподіливши їх, кому відлітати в теплі краї, а кому залишатися. Дізналися, як тварини готуються до зими. Знайшли листочок до кожного дерева. І, навіть, послухали звуки осені. Які? Поспитайте у дітей.

А ось вихованці групи №3 “Їжачок” під час заняття перетворилися в опішнянських майстрів. Але спочатку вони отримали посилку з Нової пошти. Що в тій посилці, напевно діти вже Вам розповіли. А потім, разом із Людмилою Іванівною, вони розписували іграшкових півників.

Цікавий був тиждень. І це ми розповіли Вам лише про одне заняття в кожній групі. А ще є ігри, спостереження, досліди, театр та багато-багато цікавого.

Розпитуйте своїх дітей, вони такі розумники, наші «іскринки»!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *