b02e1d612ed843f7cce5426ed9210540

Нагороди для “іскринок”

Posted on Posted in Без категорії

Дуже приємний видався тиждень – тиждень нагороджень.

По-перше, ми отримали подяку від Благодійного фонду “Щаслива лапа” за активну участь у V Всеукраїнській благодійній акції “Happy Гав для Сірка”. Дуже раді були нашим подарункам мешканці Запорізкого притулку для тварин “Дай лапу, друг”.

По-друге, вихователь групи №3 Вельможко Людмила Іванівна отримала Грамоту за 2 місце в обласному фестивалі “Технологічний парк художньо-педагогічних ідей”. Вітаємо! Бажаємо натхнення та майбутніх перемог! В цьому ж конкурсі взяла участь й педагог групи №8 Рязанцева Ірина Іванівна. Це був її перший фаховий конкурс такого рівня. І хоча вона не посіла призового місця, її робота була оцінена дуже високо куратором конкурсу Шульгою Л.М. Так тримати!

Найбільша ж кількість подарунків прийшла за участь в міському конкурсі з образотворчого мистецтва “Запоріжжя – місто-сад”. Конкурс проводився під егідою політичної партії “Партія зелених України”, яка відмітила кожного учасника конкурсу. Ми дуже хотіли отримати головний приз конкурсу, його обіцяли за найбільшу кількість учасників, але… Дякуємо вихованцям та вихователям груп №3 “Їжачок” – Вельможко Людмилі Іванівні, Шибалкіній Христині Валеріївні, №4 “Веселун” – Матросовій Тетяні Борисівні, Тютеревій Юлії Володимирівні  та №9 “Ведмедик” – Візірській Анастасії Ігорівні за активну участь в конкурсі та за чудові роботи!

Успіхів всім нашим “іскринкам”! Ми вами пишаємося!

Поширити посилання:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *